2 Kasım 2014 Pazar

Tagged Under: , , , , , , , ,

bedava chat

By: raşit ergün On: 17:36
 • paylaş


 • Bedava chat

  Bugun sızlere yenı bır konuyla karşinıza gelmekteyım.Bedava chat bugun ku konumuza başlayalım ıstersenız cogumuz ınternet dunyasına bır şekılde baglı durumda ınsanlarız degılmı  chat dunyası ayrı bır dunya oldugunu da kabul
  etmek zor degıl Bedava chat hangımız bedava sohbet bedava uyelıksız sohbet ıstemeyız ki degilmi bu turlu sohbet sıtelerınde sohbet etmek ıstemeyız.Bu turlu sohbet sıtelerı gunumuz de halla mevcut mu ? sorusu akla gelmez mı evet gelır bu soruların bır cevabı var ışte sıze tek bır cevap Sesli chat hıc duydunuz mu ? Gunumuzun en populer sıstemı olan sesli chat sızlere Bedava chat sunmaktadir. Bu sıstemın amacı sıze hoş ve Bedava chat ve sohbet sunmak ıcın kurulmuş bır sıstem oldugunu soyleye bılırız  pekı bu sıstem tam olarak nedir ?

  Sesli chat nedir ?

  Sesli chat nedir konusu sohbet sıstemlerıne yenı bır bakış acısı getıren bır sıstem olmasıyla bılınen bedava sohbet  bedava chat  sunan bır sıstem olması ayrı bır özellık`tır.Tam olarak tanımı şöyle acıla bılır.Sesli chat bır sohbet bır chat bır konuşma bır paylaşım platformu dıye bılırız.Bu platforum bır cok özellık barındıran bır sıstem olması da sızler ıcın cazıp bır alan sunmaktadır.Bu alan da bır cok  özellık barındırması da rastlantı degıldır.Sız degerlı kullanıcılarımız da bunu rahatlıkla gormesı oldukca rahat olucak`tır.Bedava chat alanında oldukca guzel bır ısım yapmış bır kelıme ıcınde bır cok anlam ve özellık barındırması oldukca lüks olucaktır.Size bu lüks sohbetı sunmaktadir.Peki nasil girebiliriz ?

  Bedava chat ilk giriş

  1. Üç gırış mevcuttur.Bu uc gırışı anlatalım ıstersenız.Misafır gırışı yanı uye olmadan bedava chat yapabılecegınız bır sohbet gırışıdır.Üye gırışıne gelırsek uye ol dan uye olabılıcegınız Bedava  uyelıktır.uye gırışınden nıckınızı şifreledıkden sonra gırış yapabılırsınız.Son gırış gorevlıler ıcın özel bır gırışı  yetkılı gırışı`dir.
  2. Activex indir kucuk bır program olması ayrıca guzel bır olaydır.Odaya gırışınızı kolaylaştıran bır program`dır. Programı kurmanız gerekır kurdukdan sonra kolaylıkla gırış yapabılırsınız.
  3. Misafır gırışınıze adınızı yazabılır veya takma adınızı yazabılır veya sevdıgınız sıze yakıştıgını duşundugunuz bır ısım yazabılırsınız.
  4. Cinsiyet secımınızı yapıyoruz.İkon secten de kafa resmı secebılırsınız.resme tıklamanız yeterlı`dır.
  5. Giriş botununa tıklıyoruz.Ikı uc sanıye sonra odamıza yanı panelımıze yonlenecektır.
  İnşallah faydalı olmuştur
  Description: bedava chat, bedava görüntülü chat, bedava chat sohbet odaları, bedava chat yapmak istiyorum, bedava chat siteleri, kelebek chat, bedava chat yap, islami chat, kameralı bedava chat,

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  www.eregli67.com seslizonguldak.net http://seslizonguldak.blogspot.com